Cupa Rusiei
Rusia 108 echipe
-
17.10.2023
12:00 2 : 0
-
18.10.2023
12:00 1 : 0
-
18.10.2023
16:00 1 : 0
-
18.10.2023
17:00 0 : 2
-
18.10.2023
19:00 1 : 0
-
19.10.2023
16:30 3 : 0
-
19.10.2023
19:00 1 : 2
-
01.11.2023
13:00 0 : 2
-
01.11.2023
14:00 3 : 0
-
01.11.2023
15:00 4 : 0
-
02.11.2023
15:00 0 : 1
-
02.04.2024
17:30 1 : 2
-
02.04.2024
20:00 0 : 1
-
03.04.2024
16:00 1 : 0
-
04.04.2024
19:30 0 : 1
-
28.11.2023
17:15 2 : 2
-
29.11.2023
15:00 1 : 0
-
29.11.2023
17:15 1 : 1
-
29.11.2023
17:15 1 : 0
-
12.03.2024
19:15 2 : 0
-
13.03.2024
19:15 2 : 0
-
14.03.2024
17:00 3 : 1
-
14.03.2024
17:00 1 : 2
-
17.04.2024
17:00 2 : 4
-
17.04.2024
17:00 1 : 3
-
03.04.2024
18:15 0 : 1 -
16.04.2024
19:30 2 : 0
-
03.04.2024
20:30 1 : 2 -
17.04.2024
19:30 0 : 0
-
30.04.2024
18:00 - : -
-
30.04.2024
18:00 - : -
-
30.04.2024
18:00 - : -
Clasament Cupa Rusiei
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 12 | 6 | 2 | 0 | 1 | 13:6 | +7 |
2 | Gazovik Orenburg | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 7:10 | -3 |
3 | Sochi PFC | 6 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
4 | Fakel Voronezh | 6 | 6 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moskva | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
2 | Rostselmash Rostov | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 9 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | +1 |
4 | FC Rubin Kazan | 3 | 6 | 1 | 0 | 4 | 3:10 | -7 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit St. Petersburg | 15 | 6 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
2 | Baltika Kaliningrad | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:7 | +5 |
3 | Terek Groznyj | 6 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:13 | -3 |
4 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:12 | -7 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moskva | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16:12 | +4 |
2 | FK Krasnodar | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 13:9 | +4 |
3 | FC Dynamo Moskva | 9 | 6 | 3 | 0 | 1 | 12:12 | 0 |
4 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 6 | 0 | 0 | 5 | 7:15 | -8 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Sokol Saratov | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
- | Chernomorets Novorossijsk | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Volgar Astrachan | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
- | Kamaz Nab. Chelny | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Akron Togliatii | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:2 | +7 |
- | Makhachkala FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Kuban Krasnodar | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
- | Khimki FK | - | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
- | SKA Chabarovsk | - | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
- | Yenisey Krasnoyarsk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Jaroslavl Shinnik | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Rodina Moskva | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
- | Alania Vladikavkaz | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Leningradets | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Neftekhimik Nizhnekamsk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Arsenal Tula | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Torpedo-ZIL Moskva | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
- | Tyumen FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
1 | Zenit St. Petersburg | 15 | 10 | 7 | 1 | 2 | 14:7 | +7 |
2 | CSKA Moskva | 12 | 10 | 6 | 2 | 2 | 19:7 | +12 |
3 | Lokomotiv Moskva | 12 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | +3 |
4 | Spartak Moskva | 12 | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:16 | +4 |
5 | FK Krasnodar | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:11 | +2 |
6 | Rostselmash Rostov | 12 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:11 | +2 |
7 | Baltika Kaliningrad | 12 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16:13 | +3 |
8 | Gazovik Orenburg | 12 | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:17 | -5 |
9 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:10 | +1 |
10 | FC Dynamo Moskva | 9 | 10 | 6 | 0 | 4 | 19:17 | +2 |
11 | Sochi PFC | 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:10 | -2 |
12 | Terek Groznyj | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12:15 | -3 |
13 | 2Drots Moscow | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
13 | Fakel Voronezh | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 |
14 | Amkal Moskva | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
14 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:12 | -7 |
15 | Amkar Perm | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | +1 |
15 | FC Rubin Kazan | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:10 | -7 |
16 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 |
16 | Astrachan FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
17 | Atom Novovoronezh | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
18 | Avangard Kursk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
19 | Biolog Novokubansk | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
20 | Dalnerechensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21 | Dimitrovgrad OES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22 | Dinamo Barnaul | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
23 | Dinamo Kirov | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
24 | Dinamo Vologda | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | +3 |
25 | Dolgie Prudy | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
26 | Druzhba Maikop | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | +2 |
27 | Dynamo Brjansk | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
28 | Dynamo St. Petersburg FC | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
29 | Dynamo Stavropol | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
30 | Dynamo Vladivostok | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
31 | Elektron Veliky Novgorod | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
32 | FShM | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
33 | Chayka | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
34 | Chelyabinsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
35 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
36 | Ilpar FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
37 | Irkutsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
38 | Irtys Omsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
39 | Ivanovskoye | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
40 | Kaluga | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
41 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
42 | Khimik-Avgust | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
43 | Kirovets Voskhozhdenie | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
44 | Kolomna FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 |
45 | Kompozit Pavlovsky Posad | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
46 | Kuban Kholding | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
47 | Kvant Obninsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
48 | Legion Makhachkala | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
49 | Luki-Energiya | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | +4 |
50 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
51 | Metallurg Lipetsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
52 | Murom | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
53 | Nosta Novotroitsk | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
54 | Peresvet Podolsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
55 | Pioner Leningradskaya | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
56 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
57 | Pskov 747 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
58 | Rodina Media | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
59 | Rotor Volgograd | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:1 | +4 |
60 | Sakhalin | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
61 | Sakhalinets | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
62 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
63 | Saturn Moskva | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
64 | Sibir Novosibirsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
65 | SKA Rostov na Donu | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
66 | Spartak Kostroma | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
67 | Spartak Nalchik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
68 | Spartak Tambov | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
69 | Strogino Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
70 | Taganrog FC | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
71 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
72 | Temp Barnaul | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
73 | Torpedo Miass | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
74 | Torpedo Vladimir | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
75 | Tver | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
76 | Ufa FK | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:2 | +2 |
77 | Universitet Ulyanovsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
78 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
79 | Veles Moscow | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
80 | Volga Ulyanovsk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
81 | Zenit Penza | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
82 | Znamya Noginsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
83 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | +2 |
84 | Zorkiy Krasnogorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
85 | Zvezda Razan | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | -3 |
86 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Gazovik Orenburg | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
3 | Fakel Voronezh | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Sochi PFC | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moskva | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Rostselmash Rostov | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | FC Rubin Kazan | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit St. Petersburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Baltika Kaliningrad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | Terek Groznyj | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
4 | Krylya Sovetov Samara | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moskva | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Spartak Moskva | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:8 | +3 |
3 | FK Krasnodar | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
4 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moskva | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Lokomotiv Moskva | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
3 | Zenit St. Petersburg | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
4 | Rostselmash Rostov | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
5 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
6 | Spartak Moskva | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 15:11 | +4 |
7 | CSKA Moskva | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
8 | Baltika Kaliningrad | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
9 | Gazovik Orenburg | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 6:10 | -4 |
10 | FK Krasnodar | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
11 | Terek Groznyj | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
12 | Fakel Voronezh | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
13 | FC Rubin Kazan | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
14 | Sochi PFC | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
15 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
16 | SKA Chabarovsk | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
17 | Khimki FK | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
18 | Volga Ulyanovsk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
19 | Luki-Energiya | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
20 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
21 | Rodina Moskva | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
22 | Dynamo Vladivostok | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Rotor Volgograd | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
24 | Zvezda Razan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:7 | -4 |
25 | Pioner Leningradskaya | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
26 | Taganrog FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
27 | Amkal Moskva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
28 | Dinamo Barnaul | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
29 | Druzhba Maikop | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
30 | Dynamo St. Petersburg FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
31 | Akron Togliatii | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
32 | Amkar Perm | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
33 | Ufa FK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
34 | Krylya Sovetov Samara | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:7 | -5 |
35 | Peresvet Podolsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
36 | SKA Rostov na Donu | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
37 | Dynamo Brjansk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
38 | Pskov 747 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
39 | Strogino Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
40 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
41 | Volgar Astrachan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
42 | 2Drots Moscow | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
43 | Biolog Novokubansk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
44 | Dinamo Kirov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | Dinamo Vologda | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
46 | Saturn Moskva | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
47 | Khimik-Avgust | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
48 | Tver | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
49 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
50 | Ilpar FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
51 | Murom | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
52 | Spartak Tambov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
53 | Arsenal Tula | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
54 | Atom Novovoronezh | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
55 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
56 | Metallurg Lipetsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
57 | Torpedo Vladimir | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
58 | Veles Moscow | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
59 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
60 | Kamaz Nab. Chelny | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
61 | Dynamo Stavropol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
62 | Chelyabinsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
63 | Legion Makhachkala | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
64 | Nosta Novotroitsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
65 | Kolomna FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
66 | Ivanovskoye | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
67 | Rodina Media | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
68 | Temp Barnaul | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
69 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
70 | Kvant Obninsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
71 | Sakhalinets | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
72 | Astrachan FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
73 | FShM | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
74 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
75 | Irkutsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
76 | Kirovets Voskhozhdenie | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
77 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
78 | Torpedo Miass | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
79 | Sokol Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Makhachkala FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Kuban Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Yenisey Krasnoyarsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Alania Vladikavkaz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Leningradets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Tyumen FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Avangard Kursk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Dalnerechensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Dimitrovgrad OES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Dolgie Prudy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Elektron Veliky Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Chayka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Irtys Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Kaluga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Kompozit Pavlovsky Posad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97 | Kuban Kholding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99 | Sakhalin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100 | Sibir Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101 | Spartak Kostroma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102 | Spartak Nalchik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
103 | Universitet Ulyanovsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105 | Zenit Penza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106 | Znamya Noginsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107 | Zorkiy Krasnogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Gazovik Orenburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Sochi PFC | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Fakel Voronezh | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostselmash Rostov | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
2 | Lokomotiv Moskva | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
4 | FC Rubin Kazan | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika Kaliningrad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Zenit St. Petersburg | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Terek Groznyj | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Krasnodar | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
2 | Spartak Moskva | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:10 | -5 |
4 | FC Dynamo Moskva | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3:8 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Baltika Kaliningrad | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
3 | FK Krasnodar | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
4 | Zenit St. Petersburg | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
5 | Gazovik Orenburg | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
6 | Spartak Moskva | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
7 | Rostselmash Rostov | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7:8 | -1 |
8 | Terek Groznyj | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
9 | Sochi PFC | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
10 | Lokomotiv Moskva | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:6 | -2 |
11 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
12 | Fakel Voronezh | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
13 | FC Dynamo Moskva | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9:13 | -4 |
14 | Kvant Obninsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
15 | Akron Togliatii | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
16 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:10 | -5 |
17 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
18 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
19 | Rodina Moskva | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
20 | Veles Moscow | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
21 | 2Drots Moscow | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
22 | Druzhba Maikop | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
23 | Volgar Astrachan | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
24 | Taganrog FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
25 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
26 | Luki-Energiya | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
27 | Dinamo Barnaul | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
28 | Dynamo Brjansk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
29 | Torpedo Miass | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
30 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Dinamo Vologda | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
33 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
34 | Sibir Novosibirsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
35 | Znamya Noginsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
36 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
37 | Yenisey Krasnoyarsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
38 | Arsenal Tula | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
39 | Kaluga | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
40 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
41 | SKA Rostov na Donu | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
42 | Spartak Tambov | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
43 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
44 | Zvezda Razan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
45 | Khimki FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
46 | SKA Chabarovsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
47 | Saturn Moskva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
48 | Dynamo Vladivostok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:4 | -3 |
49 | Zorkiy Krasnogorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
50 | Sokol Saratov | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
51 | Kuban Krasnodar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
52 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
53 | Amkar Perm | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
54 | Dolgie Prudy | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
55 | Elektron Veliky Novgorod | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
56 | Chayka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
57 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
58 | Zenit Penza | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
59 | Dynamo St. Petersburg FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
60 | Rotor Volgograd | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
61 | Ufa FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
62 | Biolog Novokubansk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
63 | Dinamo Kirov | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
64 | Peresvet Podolsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
65 | FC Rubin Kazan | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
66 | Universitet Ulyanovsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
67 | Legion Makhachkala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
68 | Tver | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
69 | Tyumen FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
70 | Avangard Kursk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
71 | Kompozit Pavlovsky Posad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
72 | Kuban Kholding | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
73 | Sakhalin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
74 | Kamaz Nab. Chelny | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
75 | Makhachkala FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
76 | Alania Vladikavkaz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
77 | Leningradets | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
78 | Amkal Moskva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
79 | Dynamo Stavropol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
80 | Chelyabinsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
81 | Irtys Omsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
82 | Khimik-Avgust | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
83 | Nosta Novotroitsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
84 | Pobeda Khasavyurt | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
85 | Spartak Kostroma | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
86 | Spartak Nalchik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
87 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
88 | Astrachan FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Dalnerechensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Dimitrovgrad OES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | FShM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Chertanovo Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Ilpar FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Irkutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Ivanovskoye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97 | Kirovets Voskhozhdenie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98 | Kolomna FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99 | Metallurg Lipetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100 | Murom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101 | Pioner Leningradskaya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102 | Pskov 747 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
103 | Rodina Media | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104 | Sakhalinets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105 | Strogino Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106 | Temp Barnaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108 | Volga Ulyanovsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Rusia Cupa Rusiei
Bine ați venit la prezentarea statistică a sezonului de campionat Rusia Cupa Rusiei 2023/2024, unde prezentăm cele mai interesante și esențiale date despre situația actuală.
Prezentare generală
- FC Pari Nizhniy Novgorod au fost învinși consecutiv în ultimele 5 meciuri.
- FC Pari Nizhniy Novgorod nu au reușit să câștige in ultimele 5 meciuri.
- FC Dynamo Moskva nu au făcut egal în ultimele 10 partide.
- Khimki FK nu au pierdut în ultimele 5 meciuri.
- CSKA Moskva au o serie de meciuri cu sub 2.5 goluri (ultimele 4 meciuri).
- Rodina Moskva au o serie de meciuri cu peste 2.5 goluri (ultimele 4 meciuri).
- Khimki FK nu au primit niciun gol în 4 meciuri consecutive.
- CSKA Moskva eu forma cea mai bună în acest moment: 47, progresul ultimelor 5 partide fiind: WDWWW
- Numărul mediu de goluri în acest sezon este de 2.71 pe meci.
- 55.13% din meciurile sezonului au avut peste 2.5 goluri.
- Spartak Moskva au cele mai multe goluri: 20, sau 2.0 goluri pe meci.
- Zenit St. Petersburg au cele mai multe meciuri under în acest sezon (7), iar Spartak Moskva are cele mai multe overuri (8)
Program meciuri Cupa Rusiei 2023/2024
Navigați prin programul complet al sezonului. Aflați când va juca echipa voastră preferată în acest campionat. Programul fotbal este o unealtă excelentă pentru fanii sportului să fie mereu la curent cu cele mai recente și importante informații despre sportul lor preferat.
Rezultate Cupa Rusiei
Explorați rezultatele anterioare ale echipelor în campionat. Comparați rezultatele echipelor preferate. Programul și rezultatele pot fi parcurse pe baza rundelor sau săptămânal.
Serii Cupa Rusiei
Te interesează cine se află în prezent într-o serie de victorii? Sau poate te interesează seriile de remize? Acestea sunt puncte de date importante atât pentru pariorii sportivi, cât și pentru entuziaștii sportivi obișnuiți. Mulți își doresc să urmărească serialele de înfrângeri, având în vedere logica că o astfel de serie nu poate dura veșnic și va fi întreruptă în cele din urmă.
Clasament și Tabele Cupa Rusiei
Veți găsi clasamentul complet al campionatului cu punctele echipelor, golurile marcate și primite, și, desigur, diferența de goluri.
Statistici fotbal Cupa Rusiei 2023/2024
Sub forma unui tabel sortabil, veți găsi statistici ale echipelor, cum ar fi numărul de meciuri peste/sub pragul de goluri, media de goluri per meci și numărul total de goluri. Tabelul este disponibil atât în forma agregată, cât și în descompunerea pe teren propriu și în deplasare.
În tabelul de formă, puteți urmări performanța echipelor în ultimele 5 meciuri și numerele de formă corespunzătoare, facilitând astfel predicția rezultatului următorului meci.