Europa Conference League
UEFA 178 echipe
-
07.03.2024
19:45 0 : 0 -
14.03.2024
22:00 4 : 0
-
07.03.2024
19:45 2 : 1 -
14.03.2024
22:00 3 : 0
-
07.03.2024
19:45 0 : 3 -
14.03.2024
22:00 1 : 1
-
07.03.2024
19:45 1 : 4 -
14.03.2024
22:00 1 : 4
-
07.03.2024
22:00 0 : 0 -
14.03.2024
19:45 1 : 0
-
07.03.2024
22:00 0 : 3 -
14.03.2024
19:45 0 : 1
-
07.03.2024
22:00 2 : 0 -
14.03.2024
19:45 5 : 1
-
07.03.2024
22:00 3 : 4 -
14.03.2024
19:45 1 : 1
-
11.04.2024
19:45 - : - -
18.04.2024
22:00 - : -
-
11.04.2024
19:45 - : - -
18.04.2024
22:00 - : -
-
11.04.2024
22:00 - : - -
18.04.2024
22:00 - : -
-
11.04.2024
22:00 - : - -
18.04.2024
22:00 - : -
Clasament Europa Conference League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Slovan Bratislava | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Olimpija Ljubljana | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
4 | Klakksvik KI | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | -4 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:9 | +5 |
2 | KAA Gent | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:7 | +9 |
3 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 |
4 | Breidablik | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:18 | -13 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Dinamo Zagreb | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:5 | +5 |
3 | Ballkani Suva Reka | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 |
4 | FC Astana | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Bodo Glimt | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | +3 |
3 | Besiktas | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 |
4 | FC Lugano | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:14 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aston Villa | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
2 | Legia | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
3 | Alkmaar AZ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 |
4 | Zrinjski Mostar | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:6 | +8 |
2 | Ferencváros Budapest | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | +3 |
3 | KRC Genk | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 |
4 | Čukarički Belgrad | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | -14 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:10 | +6 |
2 | Eintracht Frankfurt | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | +4 |
3 | Aberdeen FC | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | 0 |
4 | HJK Helsinki | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:17 | -10 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | +2 |
2 | Ludogorets Razgrad | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:11 | 0 |
3 | Nordsjalland FC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:7 | +10 |
4 | Trnava | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:15 | -12 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Farul Constanta | - | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | +6 |
- | Beitar Jerusalem | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Partizan Belgrad | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
- | Aarhus AGF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Midtjylland FC | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | +2 |
- | Adana Demirspor | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
- | Vikingur Reykjavik | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Omonia Nikósia | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
- | Glentoran Belfast | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
- | CFR Cluj | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Shkendija 79 Tetovo | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Union St-Gilloise | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
- | Larnaca AEK | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Buducnost Podgorica | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
- | Linfield Belfast | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 |
- | Bohemians 1905 | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
- | Hapoel Beer Sheva | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Osasuna | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Betis Sevilla | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FCSB | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Twente Enschede | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 |
- | Apoel Nikósia | - | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:6 | +2 |
- | Maccabi Haifa | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Vllaznia Shkodër | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Santa Coloma FC | - | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 |
- | Birkirkara Luxol | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Torpedo Kutaisi | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 |
- | Urartu Yerevan | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
- | The New Saints FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Haverfordwest C. | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
- | Connah's Quay | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Kecskeméti TE | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Ajax Amsterdam | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:7 | -3 |
- | Vitoria Guimaraes SC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Tirana SK | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
- | Makedonia Gjorče Petrov | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Thorshavn HB | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Shkupi Skopje | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:3 | +2 |
- | FC Riga | - | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 |
- | Sepsi Sfantu Gheorghe | - | 6 | 3 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
- | Drita | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Gzira United | - | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 |
- | FK Panevezys | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
- | FC Struga | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:8 | +1 |
- | CSKA 1948 Sofia | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Inter d'Escaldes CM | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:9 | -3 |
- | Gjilani | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | FC Hegelmann | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Larne | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
- | Swift Hesperange | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 |
- | Hamrun Spartans | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
- | Atletic Club d'Escaldes | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Cosmos | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Petrocub Sarata-Galbena | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Dynamo Batumi | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Progres Niedercom | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
- | Vojvodina Nový Sad | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Differdange FC 03 | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:5 | -1 |
- | Aktobe FC | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Neftci Baku | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
- | FC Arouca | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Rigas Futbola skola | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Crusaders Belfast | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:7 | 0 |
- | Pyunik Yerevan | - | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | +1 |
- | Tre Penne | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | -10 |
- | Milsami Orhei | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Ordabasy Shymkent | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | La Fiorita | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Penybont | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:3 | -2 |
- | Lincoln Red Imps | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Gilan Qabala | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
- | Kauno Žalgiris | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Sabah FK | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
- | Flora Tallin | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Vikingur Gotu | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Partizani Tirana | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
- | Sutjeska Niksic | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | KuPS Kuopio | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Vorskla Poltava | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | SC Dnipro-1 | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:3 | -1 |
- | Dynamo Kyiv | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 |
- | FC Basel | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Servette Genf | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Austria Wien | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:7 | +1 |
- | Rapid Wien | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
- | FC Luzern | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | FC Vaduz | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Žilina | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:12 | -5 |
- | NK Celje | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | +1 |
- | Maribor Branik NK | - | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:12 | -3 |
- | Sturm Graz | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
- | Akureyri KA | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:13 | -2 |
- | Honka Espoo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Valkeakoski Haka | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Narva Trans | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Levadia Tallin | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Žalgiris Vilnius | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
- | Hammarby | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | IF Djurgarden | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Derry City | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
- | Shamrock Rovers | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Rosenborg Trondheim | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 |
- | Kalmar FF | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Molde FK | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
- | Brann Bergen | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 |
- | Auda Riga | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Dynamo Minsk | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Bate Barysau | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Torpedo Zhodzina | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Nyoman-Belcard Hrodna | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 |
- | Valmiera FK | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:3 | +8 |
- | Tobol Kostanay | - | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:10 | -2 |
- | HNK Rijeka | - | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | +10 |
- | Zimbru Chișinău | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:10 | -8 |
- | Hajduk Split | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Debreceni VSC | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
- | CSKA Sofia | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Levski Sofia | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | +2 |
- | Borac Banja Luka | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Zeljeznicar Sarajevo | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Pogon Szczecin | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:10 | 0 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
- | Sarajevo FK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
- | Zalaegerszeg | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Hearts of Midlothian | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
- | Lech Poznan | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
- | Hibernian | - | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 |
- | Aris Saloniki | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | NK Osijek | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:8 | -1 |
1 | Viktoria Plzeň | 18 | 14 | 11 | 3 | 0 | 23:3 | +20 |
1 | Alashkert FC | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Club Brugge | 16 | 14 | 10 | 2 | 2 | 36:11 | +25 |
2 | Ararat-Armenia | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | PAOK Saloniki | 16 | 14 | 10 | 3 | 1 | 34:15 | +19 |
3 | Arsenal Tivat | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 |
4 | Balzan Youths FC | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Maccabi Tel Aviv | 15 | 14 | 10 | 2 | 2 | 31:17 | +14 |
5 | Lille | 14 | 10 | 6 | 3 | 1 | 16:5 | +11 |
5 | College Europa | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
6 | Dila Gori | 0 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 |
6 | KAA Gent | 13 | 14 | 9 | 2 | 3 | 37:15 | +22 |
7 | Aston Villa | 13 | 10 | 7 | 2 | 1 | 24:7 | +17 |
7 | Domzale | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
8 | Dudelange F91 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
8 | Fiorentina | 12 | 10 | 5 | 4 | 1 | 21:11 | +10 |
9 | Legia | 12 | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:25 | +3 |
9 | Dukagjini Klina | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
10 | Fenerbahce | 12 | 14 | 11 | 0 | 3 | 37:14 | +23 |
10 | Dunajská Streda | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
11 | Dundalk FC | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
11 | Ludogorets Razgrad | 12 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:12 | -1 |
12 | Egnatia Rrogozhinë | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:6 | -1 |
12 | Nordsjalland FC | 10 | 10 | 6 | 2 | 2 | 25:7 | +18 |
13 | Bodo Glimt | 10 | 14 | 7 | 5 | 2 | 32:18 | +14 |
13 | Flora Paide | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:2 | -2 |
14 | Magpies | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
14 | Ferencváros Budapest | 10 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:10 | +20 |
15 | St. Patrick's Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
15 | Slovan Bratislava | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:12 | -3 |
16 | Thorshavn B36 | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 |
16 | Dinamo Zagreb | 9 | 10 | 5 | 1 | 4 | 15:11 | +4 |
17 | Eintracht Frankfurt | 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:12 | +5 |
18 | KRC Genk | 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
19 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 |
20 | Aberdeen FC | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | 0 |
21 | Alkmaar AZ | 6 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:16 | -1 |
22 | Olimpija Ljubljana | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
23 | Ballkani Suva Reka | 4 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19:11 | +8 |
24 | Klakksvik KI | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | -4 |
25 | Zrinjski Mostar | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | -4 |
26 | Besiktas | 4 | 12 | 7 | 1 | 4 | 21:19 | +2 |
27 | FC Lugano | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:14 | -8 |
28 | FC Astana | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:14 | -8 |
29 | HJK Helsinki | 2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 10:19 | -9 |
30 | Trnava | 1 | 12 | 2 | 4 | 6 | 15:22 | -7 |
177 | Breidablik | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 7:18 | -11 |
178 | Čukarički Belgrad | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | -14 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Klakksvik KI | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
3 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
4 | Breidablik | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Dinamo Zagreb | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | +6 |
3 | Ballkani Suva Reka | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
4 | FC Astana | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Bodo Glimt | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | FC Lugano | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Besiktas | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Alkmaar AZ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Zrinjski Mostar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Ferencváros Budapest | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | KRC Genk | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Eintracht Frankfurt | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Aberdeen FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | HJK Helsinki | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Ludogorets Razgrad | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
3 | Nordsjalland FC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:3 | +11 |
4 | Trnava | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24:3 | +21 |
2 | Fenerbahce | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 23:5 | +18 |
3 | Maccabi Tel Aviv | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 18:10 | +8 |
4 | Legia | 9 | 7 | 4 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
5 | Viktoria Plzeň | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
6 | Aston Villa | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | +10 |
7 | Lille | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
8 | Ludogorets Razgrad | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
9 | Nordsjalland FC | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 21:3 | +18 |
10 | PAOK Saloniki | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20:6 | +14 |
11 | Club Brugge | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:5 | +14 |
12 | Fiorentina | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:4 | +9 |
13 | Bodo Glimt | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 18:8 | +10 |
14 | Eintracht Frankfurt | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
15 | Dinamo Zagreb | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
16 | Alkmaar AZ | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
17 | Ferencváros Budapest | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:5 | +9 |
18 | KRC Genk | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
19 | Zrinjski Mostar | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
20 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
21 | Aberdeen FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
22 | Slovan Bratislava | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
23 | Klakksvik KI | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
24 | Ballkani Suva Reka | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
25 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
26 | HJK Helsinki | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
27 | FC Astana | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
28 | FC Lugano | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
29 | Trnava | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
30 | Midtjylland FC | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
31 | Besiktas | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 9:12 | -3 |
32 | Hibernian | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
33 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
34 | Farul Constanta | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
35 | Adana Demirspor | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
36 | Valmiera FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
37 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | +4 |
38 | Akureyri KA | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
39 | Brann Bergen | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
40 | Partizani Tirana | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
41 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
42 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
43 | NK Celje | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
44 | Tobol Kostanay | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
45 | Swift Hesperange | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
46 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
47 | Molde FK | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
48 | Pogon Szczecin | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
49 | Dila Gori | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
50 | Dundalk FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
51 | Lech Poznan | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
52 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
53 | Žilina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
54 | Breidablik | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
55 | Austria Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
56 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
57 | Egnatia Rrogozhinë | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
58 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
59 | FC Riga | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
60 | Gzira United | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
61 | Pyunik Yerevan | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
62 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
63 | Sturm Graz | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
64 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
65 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
66 | Rigas Futbola skola | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
67 | Hearts of Midlothian | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
68 | FC Struga | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
69 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
70 | Progres Niedercom | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
71 | Levski Sofia | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
72 | NK Osijek | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
73 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
74 | Santa Coloma FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
75 | Sabah FK | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
76 | Derry City | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
77 | Hamrun Spartans | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:7 | -4 |
78 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:6 | -3 |
79 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
80 | Thorshavn B36 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
81 | FK Panevezys | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
82 | Neftci Baku | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
83 | KuPS Kuopio | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
84 | FC Luzern | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
85 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
86 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
87 | Twente Enschede | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
88 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
89 | Union St-Gilloise | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
90 | Bohemians 1905 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
91 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
92 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
93 | Gilan Qabala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
94 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
95 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
96 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
97 | Larnaca AEK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
98 | Ajax Amsterdam | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
99 | Ordabasy Shymkent | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
100 | Valkeakoski Haka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
101 | Ararat-Armenia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
102 | Dukagjini Klina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
103 | Partizan Belgrad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
104 | Kecskeméti TE | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
105 | FC Arouca | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
106 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
107 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
108 | Haverfordwest C. | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Aris Saloniki | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Debreceni VSC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
111 | Arsenal Tivat | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
112 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
113 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
114 | Larne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
115 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
116 | Domzale | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
117 | Tirana SK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
118 | Aktobe FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
119 | Lincoln Red Imps | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
120 | FC Basel | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
121 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
122 | Osasuna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
123 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
124 | Drita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
125 | Dynamo Batumi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
126 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
127 | Kauno Žalgiris | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
128 | SC Dnipro-1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
129 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
130 | Levadia Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
131 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
132 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
133 | Dynamo Minsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
134 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
135 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
136 | Zalaegerszeg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
137 | Alashkert FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
138 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
139 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
140 | Cosmos | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
141 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
142 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
143 | Penybont | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
144 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
145 | Auda Riga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
146 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Vikingur Reykjavik | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | Vllaznia Shkodër | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
152 | Hammarby | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
153 | Bate Barysau | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
154 | FC Hegelmann | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
155 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
156 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
157 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
158 | Balzan Youths FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:3 | -3 |
159 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
160 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
161 | Gjilani | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
162 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
163 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
164 | Shamrock Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
165 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
166 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
167 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
168 | Betis Sevilla | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
169 | Vitoria Guimaraes SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
170 | Makedonia Gjorče Petrov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
171 | CSKA 1948 Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
172 | Atletic Club d'Escaldes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
173 | Milsami Orhei | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
174 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Servette Genf | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Hajduk Split | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Magpies | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
2 | Lille | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Klakksvik KI | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | KAA Gent | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Breidablik | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | FC Astana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
3 | Dinamo Zagreb | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Ballkani Suva Reka | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Besiktas | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Bodo Glimt | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | FC Lugano | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aston Villa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Legia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Alkmaar AZ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
4 | Zrinjski Mostar | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Ferencváros Budapest | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | KRC Genk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | -10 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Eintracht Frankfurt | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Aberdeen FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
4 | HJK Helsinki | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:11 | -8 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:11 | -7 |
2 | Fenerbahce | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
3 | Nordsjalland FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Trnava | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 9 | 7 | 5 | 0 | 0 | 17:6 | +11 |
2 | PAOK Saloniki | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 14:9 | +5 |
3 | Viktoria Plzeň | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
4 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
5 | Slovan Bratislava | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
6 | Ferencváros Budapest | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 16:5 | +11 |
7 | Fiorentina | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 8:7 | +1 |
8 | Lille | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
9 | Bodo Glimt | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 14:10 | +4 |
10 | KAA Gent | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 13:12 | +1 |
11 | Besiktas | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | +5 |
12 | Aston Villa | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | +7 |
13 | KRC Genk | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
14 | Legia | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 15:15 | 0 |
15 | Fenerbahce | 3 | 7 | 5 | 0 | 0 | 14:9 | +5 |
16 | FC Lugano | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:9 | -4 |
17 | Eintracht Frankfurt | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
18 | Ludogorets Razgrad | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:11 | -7 |
19 | FC Astana | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:10 | -6 |
20 | Dinamo Zagreb | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
21 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
22 | Nordsjalland FC | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
23 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
24 | Aberdeen FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:6 | -1 |
25 | Ballkani Suva Reka | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
26 | Trnava | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 | 5:13 | -8 |
27 | HJK Helsinki | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:13 | -9 |
28 | Alkmaar AZ | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 9:11 | -2 |
29 | Alashkert FC | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
30 | NK Celje | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
31 | Akureyri KA | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
32 | Pogon Szczecin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
33 | FC Struga | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
34 | Ararat-Armenia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
35 | Farul Constanta | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
36 | Pyunik Yerevan | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
37 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
38 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
39 | Aktobe FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
40 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
41 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
42 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
43 | Dukagjini Klina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
44 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
45 | Adana Demirspor | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
46 | Twente Enschede | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
47 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:5 | -1 |
48 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
49 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
50 | Vitoria Guimaraes SC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
51 | Balzan Youths FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
52 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
53 | Austria Wien | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
54 | Breidablik | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:12 | -9 |
55 | Gzira United | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:7 | -4 |
56 | Hibernian | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:7 | -4 |
57 | Žilina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
58 | NK Osijek | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
59 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
60 | Tobol Kostanay | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
61 | Tirana SK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
62 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
63 | Neftci Baku | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
64 | FC Luzern | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
65 | Derry City | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
66 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
67 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
68 | Larnaca AEK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
69 | Molde FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
70 | Partizani Tirana | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
71 | Union St-Gilloise | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
72 | Valmiera FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
73 | Domzale | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:7 | -5 |
75 | Ajax Amsterdam | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
76 | Dila Gori | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
77 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
78 | Swift Hesperange | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
79 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
80 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
81 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
82 | CSKA 1948 Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
83 | Ordabasy Shymkent | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
84 | Brann Bergen | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
85 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
86 | Aris Saloniki | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
87 | Thorshavn B36 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
88 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
89 | Osasuna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
90 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
91 | Gjilani | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
92 | Hamrun Spartans | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
93 | Progres Niedercom | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
94 | Rigas Futbola skola | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
95 | Milsami Orhei | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
96 | Sabah FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
97 | Dynamo Minsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
98 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
99 | Levski Sofia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
100 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
101 | FC Basel | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
102 | Sturm Graz | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
103 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:11 | -10 |
104 | Klakksvik KI | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
105 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:6 | -5 |
106 | Hearts of Midlothian | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
107 | Midtjylland FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
108 | Santa Coloma FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
109 | FC Riga | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
110 | Makedonia Gjorče Petrov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
111 | Atletic Club d'Escaldes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
112 | Gilan Qabala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
113 | Auda Riga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
114 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
115 | Vllaznia Shkodër | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
116 | Haverfordwest C. | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
117 | FC Arouca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
118 | Kauno Žalgiris | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
119 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
120 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
121 | Dundalk FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
122 | Magpies | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
123 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
124 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
125 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
126 | Kecskeméti TE | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
127 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
128 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
129 | KuPS Kuopio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
130 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
131 | Levadia Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
132 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
133 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
134 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
135 | Betis Sevilla | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
136 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
137 | FK Panevezys | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
138 | Dynamo Batumi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
139 | SC Dnipro-1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
140 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
141 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
142 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
143 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
144 | Arsenal Tivat | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
145 | Egnatia Rrogozhinë | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
146 | Debreceni VSC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Partizan Belgrad | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
148 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
149 | Shamrock Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
150 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
151 | Zrinjski Mostar | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
152 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
153 | Bohemians 1905 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
154 | Larne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
155 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
156 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
157 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
158 | Hajduk Split | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
159 | Vikingur Reykjavik | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
160 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
161 | Penybont | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
162 | Lincoln Red Imps | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
163 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
164 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
165 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
166 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
167 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
168 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
169 | Cosmos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
170 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
171 | Valkeakoski Haka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
172 | Hammarby | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
173 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
174 | Zalaegerszeg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
175 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Drita | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | FC Hegelmann | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici UEFA Europa Conference League
Bine ați venit la prezentarea statistică a sezonului de campionat UEFA Europa Conference League 2023/2024, unde prezentăm cele mai interesante și esențiale date despre situația actuală.
Prezentare generală
- Breidablik au fost învinși consecutiv în ultimele 6 meciuri.
- Trnava nu au reușit să câștige in ultimele 8 meciuri.
- Fenerbahce nu au făcut egal în ultimele 14 partide.
- Viktoria Plzeň nu au pierdut în ultimele 14 meciuri.
- Santa Coloma FC au o serie de meciuri cu sub 2.5 goluri (ultimele 6 meciuri).
- Hibernian au o serie de meciuri cu peste 2.5 goluri (ultimele 6 meciuri).
- Viktoria Plzeň nu au primit niciun gol în 6 meciuri consecutive.
- Lille eu forma cea mai bună în acest moment: 40, progresul ultimelor 5 partide fiind: DWWWD
- Numărul mediu de goluri în acest sezon este de 2.96 pe meci.
- 57.18% din meciurile sezonului au avut peste 2.5 goluri.
- KAA Gent au cele mai multe goluri: 37, sau 2.6 goluri pe meci.
- Viktoria Plzeň au cele mai multe meciuri under în acest sezon (8), iar Bodo Glimt are cele mai multe overuri (12)
Program meciuri Europa Conference League 2023/2024
Navigați prin programul complet al sezonului. Aflați când va juca echipa voastră preferată în acest campionat. Programul fotbal este o unealtă excelentă pentru fanii sportului să fie mereu la curent cu cele mai recente și importante informații despre sportul lor preferat.
Rezultate Europa Conference League
Explorați rezultatele anterioare ale echipelor în campionat. Comparați rezultatele echipelor preferate. Programul și rezultatele pot fi parcurse pe baza rundelor sau săptămânal.
Serii Europa Conference League
Te interesează cine se află în prezent într-o serie de victorii? Sau poate te interesează seriile de remize? Acestea sunt puncte de date importante atât pentru pariorii sportivi, cât și pentru entuziaștii sportivi obișnuiți. Mulți își doresc să urmărească serialele de înfrângeri, având în vedere logica că o astfel de serie nu poate dura veșnic și va fi întreruptă în cele din urmă.
Clasament și Tabele Europa Conference League
Veți găsi clasamentul complet al campionatului cu punctele echipelor, golurile marcate și primite, și, desigur, diferența de goluri.
Statistici fotbal Europa Conference League 2023/2024
Sub forma unui tabel sortabil, veți găsi statistici ale echipelor, cum ar fi numărul de meciuri peste/sub pragul de goluri, media de goluri per meci și numărul total de goluri. Tabelul este disponibil atât în forma agregată, cât și în descompunerea pe teren propriu și în deplasare.
În tabelul de formă, puteți urmări performanța echipelor în ultimele 5 meciuri și numerele de formă corespunzătoare, facilitând astfel predicția rezultatului următorului meci.