Csikszereda
Clasament Liga II
Championship Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unirea Slobozia | 53 | 25 | 16 | 5 | 4 | 29:11 | +18 |
2 | Viitorul Selimbar | 46 | 25 | 12 | 10 | 3 | 26:15 | +11 |
3 | Corvinul Hunedoara | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 35:19 | +16 |
4 | Gloria Buzău | 41 | 24 | 11 | 8 | 5 | 35:24 | +11 |
5 | Csikszereda | 40 | 25 | 11 | 7 | 7 | 26:21 | +5 |
6 | Mioveni | 36 | 25 | 9 | 9 | 7 | 22:15 | +7 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viitorul Selimbar | 42 | 19 | 12 | 6 | 1 | 23:9 | +14 |
2 | Unirea Slobozia | 40 | 19 | 12 | 4 | 3 | 22:8 | +14 |
3 | Corvinul Hunedoara | 37 | 19 | 11 | 4 | 4 | 30:16 | +14 |
4 | Gloria Buzău | 34 | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:21 | +10 |
5 | Mioveni | 33 | 19 | 9 | 6 | 4 | 20:9 | +11 |
6 | Csikszereda | 32 | 19 | 9 | 5 | 5 | 19:14 | +5 |
7 | Ceahlaul Piatra Neamt | 31 | 19 | 9 | 4 | 6 | 30:17 | +13 |
8 | CSA Steaua Bucuresti | 28 | 19 | 7 | 7 | 5 | 37:24 | +13 |
9 | Brasov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10 | Chindia Targoviste | 28 | 19 | 7 | 7 | 5 | 27:14 | +13 |
11 | Reșița CSM | 27 | 19 | 7 | 6 | 6 | 28:25 | +3 |
12 | FC Metaloglobus București | 26 | 19 | 6 | 8 | 5 | 20:22 | -2 |
13 | Concordia Chiajna | 25 | 19 | 6 | 7 | 6 | 24:18 | +6 |
14 | Slatina CSM | 25 | 19 | 6 | 7 | 6 | 16:18 | -2 |
15 | Arges Piesti | 24 | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:16 | +1 |
16 | Dumbravita | 23 | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:22 | -3 |
17 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 23 | 19 | 5 | 8 | 6 | 16:28 | -12 |
18 | Tunari | 16 | 19 | 3 | 7 | 9 | 16:32 | -16 |
19 | Unirea Dej | 13 | 19 | 4 | 1 | 14 | 13:35 | -22 |
20 | Alexandria | 9 | 19 | 2 | 3 | 14 | 10:29 | -19 |
21 | Progresul Spartac | 1 | 19 | 0 | 1 | 18 | 9:50 | -41 |
Relegation Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceahlaul Piatra Neamt | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 36:23 | +13 |
2 | Reșița CSM | 34 | 23 | 9 | 7 | 7 | 32:28 | +4 |
3 | Arges Piesti | 30 | 22 | 8 | 6 | 8 | 23:18 | +5 |
4 | FC Metaloglobus București | 30 | 23 | 7 | 9 | 7 | 23:26 | -3 |
5 | Dumbravita | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 21:27 | -6 |
6 | Unirea Dej | 20 | 22 | 6 | 2 | 14 | 17:36 | -19 |
7 | Alexandria | 13 | 23 | 3 | 4 | 16 | 13:36 | -23 |
Relegation Group B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia Chiajna | 37 | 23 | 10 | 7 | 6 | 31:21 | +10 |
2 | CSA Steaua Bucuresti | 35 | 22 | 9 | 8 | 5 | 43:25 | +18 |
3 | Chindia Targoviste | 32 | 23 | 8 | 8 | 7 | 30:18 | +12 |
4 | Slatina CSM | 29 | 22 | 7 | 8 | 7 | 21:22 | -1 |
5 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 29 | 23 | 7 | 8 | 8 | 20:33 | -13 |
6 | Tunari | 17 | 22 | 3 | 8 | 11 | 20:38 | -18 |
7 | Progresul Spartac | 1 | 22 | 0 | 1 | 21 | 11:58 | -47 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Brasov | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Unirea Slobozia | 53 | 25 | 16 | 5 | 4 | 29:11 | +18 |
2 | Viitorul Selimbar | 46 | 25 | 12 | 10 | 3 | 26:15 | +11 |
3 | Corvinul Hunedoara | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 35:19 | +16 |
4 | Gloria Buzău | 41 | 24 | 11 | 8 | 5 | 35:24 | +11 |
5 | Csikszereda | 40 | 25 | 11 | 7 | 7 | 26:21 | +5 |
6 | Concordia Chiajna | 37 | 23 | 10 | 7 | 6 | 31:21 | +10 |
7 | Mioveni | 36 | 25 | 9 | 9 | 7 | 22:15 | +7 |
8 | CSA Steaua Bucuresti | 35 | 22 | 9 | 8 | 5 | 43:25 | +18 |
9 | Ceahlaul Piatra Neamt | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 36:23 | +13 |
10 | Reșița CSM | 34 | 23 | 9 | 7 | 7 | 32:28 | +4 |
11 | Chindia Targoviste | 32 | 23 | 8 | 8 | 7 | 30:18 | +12 |
12 | Arges Piesti | 30 | 22 | 8 | 6 | 8 | 23:18 | +5 |
13 | FC Metaloglobus București | 30 | 23 | 7 | 9 | 7 | 23:26 | -3 |
14 | Slatina CSM | 29 | 22 | 7 | 8 | 7 | 21:22 | -1 |
15 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 29 | 23 | 7 | 8 | 8 | 20:33 | -13 |
16 | Dumbravita | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 21:27 | -6 |
17 | Unirea Dej | 20 | 22 | 6 | 2 | 14 | 17:36 | -19 |
18 | Tunari | 17 | 22 | 3 | 8 | 11 | 20:38 | -18 |
19 | Alexandria | 13 | 23 | 3 | 4 | 16 | 13:36 | -23 |
20 | Progresul Spartac | 1 | 22 | 0 | 1 | 21 | 11:58 | -47 |
Championship Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corvinul Hunedoara | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 23:7 | +16 |
2 | Csikszereda | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 17:9 | +8 |
3 | Unirea Slobozia | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 17:7 | +10 |
4 | Viitorul Selimbar | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 18:12 | +6 |
5 | Gloria Buzău | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 17:11 | +6 |
6 | Mioveni | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 15:9 | +6 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corvinul Hunedoara | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:6 | +13 |
2 | Viitorul Selimbar | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 15:8 | +7 |
3 | Reșița CSM | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 20:8 | +12 |
4 | Ceahlaul Piatra Neamt | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 18:2 | +16 |
5 | Csikszereda | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 12:7 | +5 |
6 | Unirea Slobozia | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | +7 |
7 | CSA Steaua Bucuresti | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:7 | +10 |
8 | Mioveni | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:7 | +7 |
9 | Gloria Buzău | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:11 | +5 |
10 | Chindia Targoviste | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 17:7 | +10 |
11 | FC Metaloglobus București | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 14:11 | +3 |
12 | Arges Piesti | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 7:4 | +3 |
13 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 9:12 | -3 |
14 | Slatina CSM | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 7:4 | +3 |
15 | Dumbravita | 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:7 | +4 |
16 | Concordia Chiajna | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 4:6 | -2 |
17 | Tunari | 8 | 10 | 1 | 5 | 4 | 5:10 | -5 |
18 | Unirea Dej | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:20 | -12 |
19 | Alexandria | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:15 | -11 |
20 | Progresul Spartac | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7:32 | -25 |
21 | Brasov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Relegation Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reșița CSM | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 23:10 | +13 |
2 | Ceahlaul Piatra Neamt | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:4 | +19 |
3 | Arges Piesti | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 11:6 | +5 |
4 | FC Metaloglobus București | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:12 | +2 |
5 | Dumbravita | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 12:7 | +5 |
6 | Unirea Dej | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10:20 | -10 |
7 | Alexandria | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:18 | -11 |
Relegation Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSA Steaua Bucuresti | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:8 | +13 |
2 | Chindia Targoviste | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 17:8 | +9 |
3 | Slatina CSM | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 10:5 | +5 |
4 | Concordia Chiajna | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 0 |
5 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:14 | -4 |
6 | Tunari | 8 | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | -7 |
7 | Progresul Spartac | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 8:35 | -27 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corvinul Hunedoara | 30 | 13 | 9 | 3 | 0 | 23:7 | +16 |
2 | Csikszereda | 27 | 13 | 8 | 3 | 0 | 17:9 | +8 |
3 | Unirea Slobozia | 26 | 12 | 8 | 2 | 0 | 17:7 | +10 |
4 | Reșița CSM | 25 | 12 | 7 | 4 | 0 | 23:10 | +13 |
5 | Viitorul Selimbar | 24 | 12 | 7 | 3 | 0 | 18:12 | +6 |
6 | Ceahlaul Piatra Neamt | 23 | 11 | 7 | 2 | 0 | 23:4 | +19 |
7 | CSA Steaua Bucuresti | 21 | 10 | 6 | 3 | 0 | 21:8 | +13 |
8 | Gloria Buzău | 21 | 11 | 6 | 3 | 0 | 17:11 | +6 |
9 | Mioveni | 20 | 13 | 5 | 5 | 0 | 15:9 | +6 |
10 | Arges Piesti | 18 | 11 | 5 | 3 | 0 | 11:6 | +5 |
11 | Chindia Targoviste | 17 | 12 | 4 | 5 | 0 | 17:8 | +9 |
12 | FC Metaloglobus București | 17 | 12 | 4 | 5 | 0 | 14:12 | +2 |
13 | Slatina CSM | 17 | 11 | 4 | 5 | 0 | 10:5 | +5 |
14 | Concordia Chiajna | 17 | 11 | 5 | 2 | 0 | 8:8 | 0 |
15 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 10:14 | -4 |
16 | Dumbravita | 14 | 10 | 3 | 5 | 0 | 12:7 | +5 |
17 | Unirea Dej | 10 | 11 | 3 | 1 | 0 | 10:20 | -10 |
18 | Tunari | 8 | 12 | 1 | 5 | 0 | 8:15 | -7 |
19 | Alexandria | 5 | 11 | 1 | 2 | 0 | 7:18 | -11 |
20 | Progresul Spartac | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 8:35 | -27 |
21 | Brasov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Championship Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unirea Slobozia | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 12:4 | +8 |
2 | Viitorul Selimbar | 22 | 13 | 5 | 7 | 1 | 8:3 | +5 |
3 | Gloria Buzău | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18:13 | +5 |
4 | Mioveni | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 7:6 | +1 |
5 | Corvinul Hunedoara | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 |
6 | Csikszereda | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 9:12 | -3 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unirea Slobozia | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 9:2 | +7 |
2 | Viitorul Selimbar | 20 | 10 | 5 | 5 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Gloria Buzău | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:10 | +5 |
4 | Mioveni | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 6:2 | +4 |
5 | Concordia Chiajna | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 20:12 | +8 |
6 | Corvinul Hunedoara | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:10 | +1 |
7 | Chindia Targoviste | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:7 | +3 |
8 | Slatina CSM | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:14 | -5 |
9 | Dumbravita | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 8:15 | -7 |
10 | Csikszereda | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 |
11 | Ceahlaul Piatra Neamt | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 12:15 | -3 |
12 | CSA Steaua Bucuresti | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 20:17 | +3 |
13 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:16 | -9 |
14 | FC Metaloglobus București | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 6:11 | -5 |
15 | Arges Piesti | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:12 | -2 |
16 | Tunari | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:22 | -11 |
17 | Alexandria | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 6:14 | -8 |
18 | Reșița CSM | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:17 | -9 |
19 | Unirea Dej | 6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 5:15 | -10 |
20 | Progresul Spartac | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 2:18 | -16 |
21 | Brasov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Relegation Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Metaloglobus București | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:14 | -5 |
2 | Arges Piesti | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:12 | 0 |
3 | Dumbravita | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 9:20 | -11 |
4 | Ceahlaul Piatra Neamt | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:19 | -6 |
5 | Unirea Dej | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 7:16 | -9 |
6 | Reșița CSM | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9:18 | -9 |
7 | Alexandria | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 6:18 | -12 |
Relegation Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia Chiajna | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 23:13 | +10 |
2 | Chindia Targoviste | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:10 | +3 |
3 | CSA Steaua Bucuresti | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 22:17 | +5 |
4 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 10:19 | -9 |
5 | Slatina CSM | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:17 | -6 |
6 | Tunari | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:23 | -11 |
7 | Progresul Spartac | 1 | 11 | 0 | 1 | 10 | 3:23 | -20 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unirea Slobozia | 27 | 13 | 8 | 3 | 0 | 12:4 | +8 |
2 | Viitorul Selimbar | 22 | 13 | 5 | 7 | 0 | 8:3 | +5 |
3 | Concordia Chiajna | 20 | 12 | 5 | 5 | 0 | 23:13 | +10 |
4 | Gloria Buzău | 20 | 13 | 5 | 5 | 0 | 18:13 | +5 |
5 | Mioveni | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 7:6 | +1 |
6 | Chindia Targoviste | 15 | 11 | 4 | 3 | 0 | 13:10 | +3 |
7 | Corvinul Hunedoara | 15 | 11 | 4 | 3 | 0 | 12:12 | 0 |
8 | CSA Steaua Bucuresti | 14 | 12 | 3 | 5 | 0 | 22:17 | +5 |
9 | Viitorul Pandurii Targu Jiu | 13 | 11 | 3 | 4 | 0 | 10:19 | -9 |
10 | FC Metaloglobus București | 13 | 11 | 3 | 4 | 0 | 9:14 | -5 |
11 | Csikszereda | 13 | 12 | 3 | 4 | 0 | 9:12 | -3 |
12 | Arges Piesti | 12 | 11 | 3 | 3 | 0 | 12:12 | 0 |
13 | Slatina CSM | 12 | 11 | 3 | 3 | 0 | 11:17 | -6 |
14 | Dumbravita | 12 | 12 | 4 | 0 | 0 | 9:20 | -11 |
15 | Ceahlaul Piatra Neamt | 11 | 11 | 3 | 2 | 0 | 13:19 | -6 |
16 | Unirea Dej | 10 | 11 | 3 | 1 | 0 | 7:16 | -9 |
17 | Tunari | 9 | 10 | 2 | 3 | 0 | 12:23 | -11 |
18 | Reșița CSM | 9 | 11 | 2 | 3 | 0 | 9:18 | -9 |
19 | Alexandria | 8 | 12 | 2 | 2 | 0 | 6:18 | -12 |
20 | Progresul Spartac | 1 | 11 | 0 | 1 | 0 | 3:23 | -20 |
21 | Brasov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Csikszereda din Liga II
Aici vei găsi statistici pentru echipa Csikszereda din sezonul Liga II 2023/2024. Poți verifica poziția și punctele echipei Csikszereda în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Csikszereda
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Csikszereda pe această pagină pentru sezonul 2023/2024. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Liga II, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Csikszereda
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Liga II. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.