Clasament Copa Sudamericana
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready La Paz | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Defensa y Justicia | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Independiente Medellín | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica Quito | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Union La Calera | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
3 | Cruzeiro | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Alianza Petrolera | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Atletico Belgrano | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Delfin Manta | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Internacional | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Real Tomayapo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Boca Juniors | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Sportivo Trinidense | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Nacional Potosi | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:7 | -7 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Sportivo Ameliano | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Danubio | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | +1 |
4 | Rayo Zuliano | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Argentinos Juniors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Corinthians | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Racing Montevideo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Nacional Asunción | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuiabá EC | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Lanus | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Deportivo Garcilaso | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Bragantino | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Coquimbo Unido | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Sportivo Luque | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
2 | Racing Club | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Universidad Catolica Quito | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
4 | Fortaleza EC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Argentinos Juniors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
6 | Bragantino | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
7 | Cuiabá EC | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
7 | Carabobo FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
8 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
8 | Club Atletico Belgrano | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
9 | Corinthians | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | +3 |
10 | Racing Montevideo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
11 | Always Ready La Paz | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
12 | Defensa y Justicia | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
13 | Sportivo Ameliano | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
14 | Danubio | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:1 | +2 |
15 | Delfin Manta | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
16 | Lanus | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
17 | Deportes Tolima | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
17 | Boca Juniors | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
18 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
18 | Union La Calera | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:1 | +1 |
19 | Deportivo Garcilaso | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:5 | +1 |
20 | Deportivo La Guaira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
20 | Independiente Medellín | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
21 | Cruzeiro | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 |
21 | Everton | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
22 | Coquimbo Unido | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 |
23 | Sportivo Trinidense | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
23 | Guarani | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
24 | Internacional | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
25 | Alianza Petrolera | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 |
26 | Real Tomayapo | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | -4 |
26 | Jorge Wilstermann | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
27 | Nacional Potosi | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
29 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
31 | Olimpia Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
36 | Sport Huancayo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
39 | Tarma ADT | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
40 | Técnico Universitario | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
42 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
44 | Cesar Vallejo | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
44 | Universitario de Vinto | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
45 | Metropolitanos FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
46 | Sportivo Luque | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 |
47 | Nacional Asunción | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
48 | Rayo Zuliano | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:12 | -12 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellín | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Always Ready La Paz | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
2 | Union La Calera | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Universidad Catolica Quito | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Alianza Petrolera | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Delfin Manta | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
2 | Club Atletico Belgrano | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Sportivo Trinidense | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Boca Juniors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Danubio | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Sportivo Ameliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | Rayo Zuliano | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Argentinos Juniors | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Racing Montevideo | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Garcilaso | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Lanus | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Cuiabá EC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Racing Club | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Coquimbo Unido | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Sportivo Luque | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Deportivo Garcilaso | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Atlético Paranaense | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
4 | Racing Club | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
5 | Fortaleza EC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
6 | Independiente Medellín | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
7 | Corinthians | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
8 | Coquimbo Unido | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
9 | Sportivo Trinidense | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
10 | Lanus | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
11 | Always Ready La Paz | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
12 | Argentinos Juniors | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
13 | Boca Juniors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
14 | Cruzeiro | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
15 | Cuiabá EC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
16 | Racing Montevideo | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
17 | Defensa y Justicia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
18 | Delfin Manta | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
19 | Danubio | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
20 | Union La Calera | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
21 | Universidad Catolica Quito | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
22 | Club Atletico Belgrano | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
23 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
24 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
25 | Alianza Petrolera | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
26 | Sportivo Ameliano | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
27 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
28 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
29 | Cesar Vallejo | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
30 | Carabobo FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
31 | Rayo Zuliano | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:6 | -6 |
32 | Real Tomayapo | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:4 | -4 |
33 | Técnico Universitario | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
34 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
35 | Universitario de Vinto | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
36 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
37 | Sportivo Luque | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
38 | Deportes Tolima | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
39 | Everton | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
40 | Guarani | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
41 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
42 | América de Cali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Cerro Largo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Deportivo La Guaira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Jorge Wilstermann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46 | Olimpia Asunción | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Sport Huancayo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48 | Tarma ADT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Always Ready La Paz | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Independiente Medellín | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica Quito | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Union La Calera | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Cruzeiro | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Alianza Petrolera | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Atletico Belgrano | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Delfin Manta | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Real Tomayapo | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Boca Juniors | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Nacional Potosi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
4 | Sportivo Trinidense | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Sportivo Ameliano | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Danubio | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | Rayo Zuliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Argentinos Juniors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Racing Montevideo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Corinthians | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuiabá EC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Lanus | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Deportivo Garcilaso | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Sportivo Luque | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
3 | Bragantino | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
4 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica Quito | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Atlético Paranaense | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Racing Club | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Sportivo Ameliano | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
5 | Cuiabá EC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
6 | Club Atletico Belgrano | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
7 | Delfin Manta | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
8 | Argentinos Juniors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
9 | Racing Montevideo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
10 | Danubio | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
11 | Fortaleza EC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
12 | Union La Calera | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
13 | Defensa y Justicia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
14 | Cruzeiro | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
15 | Alianza Petrolera | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
16 | Corinthians | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
17 | Always Ready La Paz | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
18 | Lanus | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
19 | Boca Juniors | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
20 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
21 | Real Tomayapo | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
22 | Metropolitanos FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
23 | Nacional Potosi | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:7 | -5 |
24 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
25 | Sportivo Luque | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
26 | Coquimbo Unido | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
27 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
28 | Deportivo Garcilaso | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
29 | Independiente Medellín | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
30 | Rayo Zuliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
31 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
32 | Bragantino | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
33 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
34 | Olimpia Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
35 | Sport Huancayo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
36 | Sportivo Trinidense | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
37 | Tarma ADT | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
38 | Carabobo FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
39 | Deportes Tolima | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
40 | Deportivo Cuenca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
41 | Deportivo La Guaira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
42 | Everton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Guarani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Jorge Wilstermann | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Montevideo Wanderers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46 | Técnico Universitario | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Universidad Católica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48 | Universitario de Vinto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare