Clasament Segunda B - Group IV
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Algeciras | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 21:17 | +4 |
2 | San Fernando | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 22:15 | +7 |
3 | Sanluqueno | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 18:17 | +1 |
4 | Linense | 28 | 18 | 7 | 7 | 4 | 17:12 | +5 |
5 | Tamaraceite | 27 | 18 | 6 | 9 | 3 | 19:15 | +4 |
6 | Cadiz FC B | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 20:19 | +1 |
7 | Las Palmas B | 21 | 18 | 4 | 9 | 5 | 13:16 | -3 |
8 | Recreativo Huelva | 20 | 18 | 5 | 5 | 8 | 29:27 | +2 |
9 | Marbella | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 20:19 | +1 |
10 | Marino | 10 | 18 | 2 | 4 | 12 | 11:33 | -22 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Murcia UCAM | 33 | 18 | 9 | 6 | 3 | 22:15 | +7 |
2 | Linares | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 22:16 | +6 |
3 | Betis Sevilla B | 30 | 18 | 7 | 9 | 2 | 23:15 | +8 |
4 | Sevilla Atlético | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 27:19 | +8 |
5 | Cordoba | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:16 | +5 |
6 | Real Murcia | 25 | 18 | 6 | 7 | 5 | 22:21 | +1 |
7 | Granada B | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 20:19 | +1 |
8 | Ejido | 19 | 18 | 4 | 7 | 7 | 17:21 | -4 |
9 | Yeclano Deportivo | 11 | 18 | 2 | 5 | 11 | 13:27 | -14 |
10 | Lorca Deportiva | 9 | 18 | 1 | 6 | 11 | 15:33 | -18 |
Placement Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linense | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 24:22 | +2 |
2 | Sevilla Atlético | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 37:27 | +10 |
3 | Cordoba | 37 | 24 | 10 | 7 | 7 | 31:22 | +9 |
4 | Real Murcia | 35 | 24 | 9 | 8 | 7 | 27:25 | +2 |
5 | Tamaraceite | 33 | 24 | 7 | 12 | 5 | 23:20 | +3 |
6 | Cadiz FC B | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 27:29 | -2 |
Promotion Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linares | 47 | 24 | 14 | 5 | 5 | 28:17 | +11 |
2 | Murcia UCAM | 43 | 24 | 12 | 7 | 5 | 31:23 | +8 |
3 | Algeciras | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 25:23 | +2 |
4 | Betis Sevilla B | 39 | 24 | 10 | 9 | 5 | 33:22 | +11 |
5 | San Fernando | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 29:23 | +6 |
6 | Sanluqueno | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 23:28 | -5 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ejido | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 30:27 | +3 |
2 | Las Palmas B | 35 | 26 | 8 | 11 | 7 | 27:25 | +2 |
3 | Granada B | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 25:23 | +2 |
4 | Marbella | 34 | 26 | 9 | 7 | 10 | 31:27 | +4 |
5 | Yeclano Deportivo | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 29:40 | -11 |
6 | Recreativo Huelva | 23 | 26 | 6 | 5 | 15 | 36:38 | -2 |
7 | Lorca Deportiva | 19 | 26 | 4 | 7 | 15 | 26:49 | -23 |
8 | Marino | 12 | 26 | 2 | 6 | 18 | 18:50 | -32 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linares | 47 | 24 | 14 | 5 | 5 | 28:17 | +11 |
2 | Murcia UCAM | 43 | 24 | 12 | 7 | 5 | 31:23 | +8 |
3 | Algeciras | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 25:23 | +2 |
4 | Betis Sevilla B | 39 | 24 | 10 | 9 | 5 | 33:22 | +11 |
5 | San Fernando | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 29:23 | +6 |
6 | Linense | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 24:22 | +2 |
7 | Sevilla Atlético | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 37:27 | +10 |
8 | Cordoba | 37 | 24 | 10 | 7 | 7 | 31:22 | +9 |
9 | Ejido | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 30:27 | +3 |
10 | Las Palmas B | 35 | 26 | 8 | 11 | 7 | 27:25 | +2 |
11 | Granada B | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 25:23 | +2 |
12 | Real Murcia | 35 | 24 | 9 | 8 | 7 | 27:25 | +2 |
13 | Sanluqueno | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 23:28 | -5 |
14 | Marbella | 34 | 26 | 9 | 7 | 10 | 31:27 | +4 |
15 | Tamaraceite | 33 | 24 | 7 | 12 | 5 | 23:20 | +3 |
16 | Cadiz FC B | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 27:29 | -2 |
17 | Yeclano Deportivo | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 29:40 | -11 |
18 | Recreativo Huelva | 23 | 26 | 6 | 5 | 15 | 36:38 | -2 |
19 | Lorca Deportiva | 19 | 26 | 4 | 7 | 15 | 26:49 | -23 |
20 | Marino | 12 | 26 | 2 | 6 | 18 | 18:50 | -32 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamaraceite | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Algeciras | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | +4 |
3 | Recreativo Huelva | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:10 | +9 |
4 | Cadiz FC B | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:11 | +4 |
5 | Sanluqueno | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:11 | -1 |
6 | San Fernando | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 9:7 | +2 |
7 | Linense | 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 5:3 | +2 |
8 | Las Palmas B | 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:10 | 0 |
9 | Marbella | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:9 | +1 |
10 | Marino | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 3:8 | -5 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linares | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 10:4 | +6 |
2 | Murcia UCAM | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:8 | +4 |
3 | Betis Sevilla B | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:6 | +7 |
4 | Sevilla Atlético | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:7 | +4 |
5 | Cordoba | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:10 | +3 |
6 | Real Murcia | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:10 | +1 |
7 | Ejido | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:7 | +1 |
8 | Granada B | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 |
9 | Yeclano Deportivo | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:16 | -8 |
10 | Lorca Deportiva | 3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 9:20 | -11 |
Placement Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamaraceite | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 12:8 | +4 |
2 | Linense | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 9:9 | 0 |
3 | Real Murcia | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:12 | +3 |
4 | Sevilla Atlético | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:10 | +5 |
5 | Cadiz FC B | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 18:16 | +2 |
6 | Cordoba | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | +3 |
Promotion Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linares | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 13:5 | +8 |
2 | Betis Sevilla B | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:8 | +13 |
3 | Murcia UCAM | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:13 | +6 |
4 | Algeciras | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | +5 |
5 | San Fernando | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 13:9 | +4 |
6 | Sanluqueno | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 12:15 | -3 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Recreativo Huelva | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 24:14 | +10 |
2 | Ejido | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 17:10 | +7 |
3 | Marbella | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 16:10 | +6 |
4 | Las Palmas B | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 17:14 | +3 |
5 | Yeclano Deportivo | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19:21 | -2 |
6 | Granada B | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 11:13 | -2 |
7 | Lorca Deportiva | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 17:27 | -10 |
8 | Marino | 8 | 13 | 1 | 5 | 7 | 6:14 | -8 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linares | 27 | 12 | 8 | 3 | 0 | 13:0 | +13 |
2 | Betis Sevilla B | 25 | 12 | 7 | 4 | 0 | 21:0 | +21 |
3 | Murcia UCAM | 24 | 12 | 7 | 3 | 0 | 19:0 | +19 |
4 | Algeciras | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 16:0 | +16 |
5 | Tamaraceite | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 12:0 | +12 |
6 | San Fernando | 20 | 12 | 6 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
7 | Linense | 20 | 12 | 5 | 5 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Recreativo Huelva | 19 | 13 | 6 | 1 | 0 | 24:0 | +24 |
9 | Ejido | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
10 | Marbella | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 16:0 | +16 |
11 | Sevilla Atlético | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
12 | Real Murcia | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
13 | Las Palmas B | 18 | 13 | 4 | 6 | 0 | 17:0 | +17 |
14 | Yeclano Deportivo | 17 | 13 | 5 | 2 | 0 | 19:0 | +19 |
15 | Cadiz FC B | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 18:0 | +18 |
16 | Sanluqueno | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
17 | Cordoba | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
18 | Granada B | 13 | 13 | 3 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
19 | Lorca Deportiva | 10 | 13 | 2 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
20 | Marino | 8 | 13 | 1 | 5 | 0 | 6:0 | +6 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Fernando | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 13:8 | +5 |
2 | Sanluqueno | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 8:6 | +2 |
3 | Algeciras | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Linense | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:9 | +3 |
5 | Las Palmas B | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 3:6 | -3 |
6 | Marbella | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:10 | 0 |
7 | Tamaraceite | 9 | 9 | 1 | 6 | 2 | 9:9 | 0 |
8 | Cadiz FC B | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:8 | -3 |
9 | Recreativo Huelva | 4 | 9 | 0 | 4 | 5 | 10:17 | -7 |
10 | Marino | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:25 | -17 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla Atlético | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:12 | +4 |
2 | Murcia UCAM | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
3 | Cordoba | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | +2 |
4 | Granada B | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | +2 |
5 | Betis Sevilla B | 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 10:9 | +1 |
6 | Linares | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 |
7 | Real Murcia | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:11 | 0 |
8 | Ejido | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:14 | -5 |
9 | Lorca Deportiva | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:13 | -7 |
10 | Yeclano Deportivo | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 5:11 | -6 |
Placement Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cordoba | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 14:8 | +6 |
2 | Sevilla Atlético | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:17 | +5 |
3 | Linense | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 15:13 | +2 |
4 | Real Murcia | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12:13 | -1 |
5 | Cadiz FC B | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | -4 |
6 | Tamaraceite | 11 | 12 | 1 | 8 | 3 | 11:12 | -1 |
Promotion Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linares | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | +3 |
2 | Murcia UCAM | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 12:10 | +2 |
3 | San Fernando | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:14 | +2 |
4 | Algeciras | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 9:12 | -3 |
5 | Sanluqueno | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 11:13 | -2 |
6 | Betis Sevilla B | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 12:14 | -2 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granada B | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 14:10 | +4 |
2 | Las Palmas B | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 10:11 | -1 |
3 | Ejido | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 13:17 | -4 |
4 | Marbella | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 15:17 | -2 |
5 | Yeclano Deportivo | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10:19 | -9 |
6 | Lorca Deportiva | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 9:22 | -13 |
7 | Marino | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:36 | -24 |
8 | Recreativo Huelva | 4 | 13 | 0 | 4 | 9 | 12:24 | -12 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granada B | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 27:10 | +17 |
2 | Cordoba | 21 | 12 | 6 | 3 | 0 | 28:8 | +20 |
3 | Linares | 20 | 12 | 6 | 2 | 0 | 20:12 | +8 |
4 | Sevilla Atlético | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 32:17 | +15 |
5 | Murcia UCAM | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 25:10 | +15 |
6 | San Fernando | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 25:14 | +11 |
7 | Linense | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 24:13 | +11 |
8 | Algeciras | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 20:12 | +8 |
9 | Sanluqueno | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 26:13 | +13 |
10 | Las Palmas B | 17 | 13 | 4 | 5 | 0 | 24:11 | +13 |
11 | Real Murcia | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 24:13 | +11 |
12 | Ejido | 16 | 13 | 4 | 4 | 0 | 23:17 | +6 |
13 | Marbella | 15 | 13 | 4 | 3 | 0 | 25:17 | +8 |
14 | Betis Sevilla B | 14 | 12 | 3 | 5 | 0 | 20:14 | +6 |
15 | Yeclano Deportivo | 12 | 13 | 3 | 3 | 0 | 31:19 | +12 |
16 | Cadiz FC B | 12 | 12 | 3 | 3 | 0 | 25:13 | +12 |
17 | Tamaraceite | 11 | 12 | 1 | 8 | 0 | 19:12 | +7 |
18 | Lorca Deportiva | 9 | 13 | 2 | 3 | 0 | 36:22 | +14 |
19 | Marino | 4 | 13 | 1 | 1 | 0 | 26:36 | -10 |
20 | Recreativo Huelva | 4 | 13 | 0 | 4 | 0 | 26:24 | +2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Ejido din Segunda B - Group IV
Aici vei găsi statistici pentru echipa Ejido din sezonul Segunda B - Group IV 2020/2021. Poți verifica poziția și punctele echipei Ejido în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Ejido
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Ejido pe această pagină pentru sezonul 2020/2021. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Segunda B - Group IV, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Ejido
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Segunda B - Group IV. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.